«ЛистОк объявлений»
ТЕПЕРЬ СВЕЖИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ ДОСТУПНЫ ОНЛАЙН КАЖДЫЙ ДЕНЬ!
Купити вуличний відлякувач собак за низькою ціною
Купити вуличний відлякувач собак за низькою ціною
Кращий вуличний відлякувач собак, котів та інших тварин (зайців, лисиць, куниць і навіть голубів) «ВК-0051-Е» Ви можете придбати тільки у нас за найнижчою ціною.
Є вбудований датчик руху, прилад починає працювати тільки в разі появи тварини. Корпус водонепроникний - витримує будь-яку погоду! Прилад живиться від 4 батарейок типу "D" працює безвідмовно на одному комплекті батарейок до шести місяців. А герметичний пластиковий корпус дозволяє використовувати прилад в будь-яких кліматичних умовах. Також є регулятор ультразвукової частоти (7 положень).Унікальний і ефективний прилад, на 100% впорається зі своїм завданням. Встановіть«ВК - 0051Е» на стіну або трубу, враховуючи при цьому, щоб на лінії огляду інфрачервоного датчика руху не було перешкод (кущів, гілок дерев та ін).Виберіть потрібний режим і все! Площа дії — 200 кв. м.
Також варто відзначити, що при покупці відлякувача «ВК-0051 Е» через наш інтернет-магазин «I-Protect» або по телефону, Ви отримуєте безкоштовну доставку товару по всій території України. Гарантійне та післягарантійне обслуговування. Країна виробник-Бельгія. Більш детальніше за телефоном


Сайт: Перейти на сайт...

Информация размещена/обновлена:
Смотреть похожие объявления
Смотрите также: